Doprava

 

Zajistíme pro Vás přepravy nákladů jak na území České republiky, tak do zahraničí a to především států Evropské unie. Tato činnost je pojištěna u České pojišťovny a.s. na částku 8.000.000 Kč

 

Naše technika

Náš vozový park tvoří spolehlivé vozy DAF 95 XF430, které splňují nejpřísnější mezinárodní emisní normy a návěsy 13,6 Schwarzmüller SPA 3/E o objemu 87,69 m3 (2,48m x13,6m x2,60m/2,70m) a nosnosti 24 t.

Veškerá vozidla jsou standardně vybavena mobilními telefony pro usnadnění komunikace s osádkou a GPS. Vybraná vozidla jsou vybavena pro přepravu nebezpečných nákladů dle úmluvy ADR.

Obsluha vozidel je svěřena profesionálním řidičům s dlouholetou zkušeností, kteří jsou pravidelně školeni a seznamováni s problematikou mezinárodní dopravy v cílových oblastech. Naši řidiči jsou proškoleni pro přepravu nebezpečných nákladů podle mezinárodní úmluvy ADR.

 

Reference

Mezi naše spokojené zákazníky v oblasti autodopravy a spedice patří například Alfasped Logistic, s.r.o., ČEZ Měření, s. r. o..

 

Kontakty

Lucie Rulcová +420 777 736 159, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jednička na stěhování

fotowebbudova

Příjemné ceny

Přesvědčíte se, že je levnější se stěhovat než vyhořet.

Reference

Stěhujeme od roku 1995. Tisíce bezproblémově zvládnutých stěhování je tou nejlepší referencí. Brzy nás budete doporučovat svým dobrým známým i Vy.

Přístup

Nad profesionalitou našich pracovníků žasne i naše konkurence. Přesvěčte se o přístupu a kvalitě našich pracovníků a nebudete litovat.