Profesionální logistické služby a poradenství

Logistikou materiálových toků zajišťujeme toky materiálu v obsluhovaných provozech pomocí manipulační techniky případně manuálně, jedná se o manipulaci s materiálem od příjmu zboží, závoz výrobních linek, skladovou manipulaci, expedici hotových výrobků, vše dle požadavku logistiky.

V souladu s filozofií logistického řízení pracujeme na neustálém zvyšování hodnoty služby pro zákazníka. Ta spočívá především v optimalizaci a efektivitě materiálových toků a skladového hospodářství. Cílem našeho snažení je stálé snižování nákladů na logistiku, zrychlení toku materiálu a zmenšení skladovacího prostoru ve Vaší společnosti .

Součástí poskytované služby je i možnost zavádění logistiky do společnosti jež se obecně sestává z úvodní analýzy, zpracování studie proveditelnosti, naplánování projektu a případné realizace.

Tato činnost je pojištěna České pojišťovny na částku 15 mil. Kč

 

Technika a pracovníci

Pro zajištění vnitrozávodové dopravy a manipulace uvnitř objektů používáme elektrické vysokozdvižné vozíky STILL a ručně vedenou techniku. Venkovní manipulaci zajišťují osvědčené dieselové vysokozdvižné vozíky.

Technika je pořizována a provozována s ohledem na potřeby zákazníků a prostředí, ve kterém je manipulace prováděna.

Technickou údržbu vysokozdvižných vozíků zajišťujeme vlastním servisem, který úzce spolupracuje se servisními středisky jednotlivých výrobců manipulační techniky.

Obsluha vysokozdvižných vozíků je svěřena kvalifikovaným pracovníkům s bohatou zkušeností, kteří jsou pravidelně školeni a přezkušováni v oblasti zásad bezpečné manipulace, BOZP, EMS apod.

 

Reference

Naším referenčním zákazníkem v oblasti logistiky materiálových toků je společnost TRW Automotive Czech, s.r.o. v Jablonci nad Nisou

Kontakty

Pavel Sirůček «» mob. +420 777 623 524 «» e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jednička na stěhování

fotowebbudova

Příjemné ceny

Přesvědčíte se, že je levnější se stěhovat než vyhořet.

Reference

Stěhujeme od roku 1995. Tisíce bezproblémově zvládnutých stěhování je tou nejlepší referencí. Brzy nás budete doporučovat svým dobrým známým i Vy.

Přístup

Nad profesionalitou našich pracovníků žasne i naše konkurence. Přesvěčte se o přístupu a kvalitě našich pracovníků a nebudete litovat.