Třídění a kontrola dílů

Zajistíme Vám 100% vstupní kontrolu materiálu před jeho uvolněním do výroby. Na základě podrobné specifikace vady výrobku, která je dokumentována výkresem, fotografiemi nebo vzorovým kusem s konkrétním poškozením, vadou, celou dodávku materiálu zkontrolujeme, přetřídíme případně opravíme a neshodné kusy separujeme tak, aby se neshodný díl nedostal do výroby a zabránilo se tak prostojům ve výrobě a případné reklamaci hotového výrobku.

Po celou dobu kontroly budete průběžně informováni o stavu plnění zakázky, o počtu shodných/neshodných kusů, apod. Související dokumentaci vyhotovujeme i v AJ. Tuto službu využívají hojně zahraniční dodavatelé komponent pro automobilový průmysl. Tato činnost je pojištěna u České pojišťovny do výše 15 mil. Kč.

 

Technika a pracovníci

technika a pracovníci Pro kontrolu a třídění materiálu používáme následující pomůcky: Stolní a stojanové osvětlení, Lupy stojánkové s osvětlením, Kalibrovaná digitální posuvná měřidla, Specifické kalibry. Drobné opravy se provádí pomocí stojanových, přímých brusek, škrabáků, pilníků, drátěných kartáčů, apod. Kontrolu a třídění materiálu provádí kvalifikovaní a zkušení pracovníci, kteří absolvují školeni v oblasti používání měřidel, pracovních pomůcek, BOZP, EMS, podle prováděné činnosti.

 

Naši zákazníci

Nikdo z dodavatelů komponentů do automobilového průmyslu a tudíž našich zákazníků neplánuje vyrobení neshodných kusů, neprezentujeme je zde adresně s ohledem na loajalitu vůči nim.

 

Kontakty

Pavel Sirůček, MT: 777 623 524, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michal Radosta, MT: 777 736 143, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jednička na stěhování

fotowebbudova

Příjemné ceny

Přesvědčíte se, že je levnější se stěhovat než vyhořet.

Reference

Stěhujeme od roku 1995. Tisíce bezproblémově zvládnutých stěhování je tou nejlepší referencí. Brzy nás budete doporučovat svým dobrým známým i Vy.

Přístup

Nad profesionalitou našich pracovníků žasne i naše konkurence. Přesvěčte se o přístupu a kvalitě našich pracovníků a nebudete litovat.